Kadın Üzerine | Kadına Dair Ne Varsa

Nejat İşler Taburcu Oldu

24.04.2014
778
Nejat İşler Taburcu Oldu

Nejat İşler Taburcu Oldu

Uzun süredir Amerikan Hastanesi’nde tedavisi süren Nejat İşler 22 Nisan tarihinde taburcu oldu. Akciğer enfeksiyonu ve septik şok nedeniyle hastaneye yatan İşler’in, sağ el parmakları kesilebilir diyen menajeri ise tedaviye ayaktan devam edileceğini ve ellerinden gelenleri yaptıklarını söyledi. “22 Ocak 2014” tarihinde Bodrum’da rahatsızlanan ve apar topar hastaneye kaldırılan İşler, “8 Şubat 2014” tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesi’ne transfer oldu. Hastanede kaldığı süre zarfı içerisinde biraz kilo almış.

Kendi twitter hesabından paylaştığı fotoğraf ile sevenlerinin yüreğine su serpti. Çoğu kişinin tanıyamadığı İşler’in son durumu şu şekilde;

nejat işler son durum

İşler, taburcu olur olmaz eski sevgilisi ve diğer arkadaşlarıyla Cihangir’de buluştu. Ünlü isimler ise duygularını twitter’dan dile getirdiler.

Sosyal medyada sağ el parmağıyla ilgili bir sürü haber dolaşmakta. Buna ise uzman doktordan yanıt gecikmedi. Prof. Dr. Murat Emanetoğlu, parmaklarının kesilebileceği yönünde haberler çıkan Nejat İşler’in durumuyla ilgili şunları söyledi: “Septik şoktan ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bu tür siyahlıklar olması normal. Büyük ihtimalle iki ay içinde iyileşir. Ancak fizik tedavi görmesi gerekecektir.”

Demet Cengiz: Nejat İşler çok zor ve ağır bir şey atlattı. Ona iyi gelecek şey adamı rahat bırakmak. Bırakın nefes alsın biraz

Oktay Aydın: 1 Saat önce Nejat İşler kardeşimle karşılaştım. Kucaklaştık. Hastahaneden çıkalı 30 dakika olmuş. . Mutlandım.

Biz; Kadın Üzerine platformu olarak Nejat İşler’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.