Kadın Üzerine | Kadına Dair Ne Varsa

Moda Elbiseler

25.12.2014
797
Moda Elbiseler

Moda Elbiseler

2015’in trend elbiseleri yavaştan kendini göstermeye başladı.

Pek çok defile de kendine has giyimlerine uygun kıyafetler ve elbiseler ortaya koyarak piyasaya bu yılın bomba kombinlerini sunma fırsatı yakaladı.

Henüz Aralık ayında iken, çoktan ilkbahar ve yaz kreasyonlarının ortaya konulması da pek çok kadının şimdiden bu dönemlere ait alışverişler yapmasına sebep oldu.

Bu yılın en çok tutan bazı parçalarından sizlere bahsedeceğiz.

Özellikle kadınlarımız için bu yılın en çok tercih edilen mont türü ise kaban oldu. Parke kesimli ve rengarenk kabanların fazlası ile sattığı, pek çok marka üzerinden de bu palto çeşitlerine uygun tasarımların ortaya konulması ile beraber tercihlerin de bu yöne doğru kaymasına sebep oldu.

Kadınlarımız tercihlerini bu yönden yana kullanmasının yanı sıra ise uzun ve tek parça elbiselere de önem verdiler. Beyaz renkte ki fırfırlı, uzun ve bol elbiseler bu yılın en çok satan sonbahar kreasyonları arasında yerini aldı.

Ayakkabı çeşidi olarak ise botların ve çizmelerin trendi fazlası ile sürüyor. Kadınlar genelde tercihlerini de bu yönden yana kullanıyorlar. Kombin seçimi yaparken mutlak suretle tek parça elbisenizin altına uzun çizme veya bot tercihi yapmanızı öneriyoruz.

Aksesuar olarak da bu yılın en çok satan ve tutan modeli rengarenk bileklikler oldu. Hem kış ayı için, hem de yaz ayı için bu yıl kadınlarımız adına rengarenk geçecek!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.