Kadın Üzerine | Kadına Dair Ne Varsa

Kadın iç giyim

04.01.2015
735
Kadın iç giyim

Kadın iç giyim

 

Kadınlarımızın hassas davrandığı bir diğer nokta ise kesinlikle iç giyim!

 

Erkekler bu konu da fazla hassas değiller. Çünkü onlar normal bir boxeri bile giyebiliyorlar. Onlar için bu boxerin pamuklu veya yün olması bile hiç önemli değil!

 

Kadınlarımız her daim kendine bakan ve her türlü giyim eşyasını tercih ederken de iyi araştırmalar yapmaktadır. Günümüzde de sutyenlerin ne kadar büyük bir önem taşıdığını hepimiz biliyoruz. Özellikle son zamanlar da telli sutyen kullanımı fazlası ile azaldı. Çünkü kanserojen maddeler içerdiği ve göğüs yapısını bozarak sütü kestiği söylentisi var.

 

Sutyen seçimi yapan kadınlarımızın daima ipli veya pamuklu sutyenler tercih etmelerini öneriyoruz. Ayrıca iç kısımda ki ortopedik yapısını da iyi araştırmalar sonucu almalısınız. Koku yapan bir sutyen sizlerin göğüslerinin zamanla tahriş olmasına ve bundan sebep de yaraların çıkmasına neden olabilmektedir. Bu ihtimaller de günümüz de fazlası ile dolaşıyor.

 

Külot tercihi yaparken de tabii ki pamuklu ve korunaklı almak sizler için en doğrusudur. Adet dönemlerinde sızdırmayan petleri tercih ederken, külotların da buna nazaran ön yapısının pamuklu olması ve dışarıya sızdırmaması oldukça önemlidir. Aksi halde bazı durumlar ile karşılaşabilir ve bu durumlardan dolayı da mağduriyet yaşayabilirsiniz. Tanga tercih eden kadınlarımızın da daima kaliteli iplerden yapılmış ve bilindik markaların ürettiği tangaları tercih etmelerini önemle rica ediyoruz.

 

Yukarı da sizlere iki parça iç giyimden bahsettik. Bu konulara dikkat ettikten sonra hiçbir sorun yaşamadan, tamamen sağlıklı bir şekilde tüm iç çamaşırlarınızı deneyebilir; kendinize uygun olan herhangi bir iç çamaşırını da tercih edebilirsiniz. Nitekim sizlere seçim konusunda da büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.