Kadın Üzerine | Kadına Dair Ne Varsa

Burçlara Göre Kadınların Kıyafet Tercihleri

14.05.2014
779
Burçlara Göre Kadınların Kıyafet Tercihleri

Burçlara Göre Kadınların Tercihleri

Koç Burcu Kadını 

Koç burcu kadınları çoğunlukla havalı olurlar. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir.Aksesuar kullanmaya bayılırlar(İlginç küpe vs.) Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onlar içindir. İpekli kumaşları tercih ederler. Alışverişe plansız çıkarlar ve ilk beğendiklerini alırlar.

Boğa Burcu Kadını 

Boğa burcu kadınları boğazlarına düşkün oldukları için biraz kilolu olabilmektedirler. Kolay kolay kıyafet seçemezler. Spor ve klasik giyimi birbirine kombinleyerek giymeye bayılırlar.

İkizler Burcu Kadını 

Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar. Herkesin kolayca giyemeyeceği kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerler. Cesaretleriyle insanları şaşırtırlar. Çok abartılı ve bol renkli giysileri tercih ederler. Çoğunlukla mini etek ve kırmızı tonlarda giyinmeyi severler.

Yengeç Burcu Kadını 

Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınları genellikle açık renkleri tercih ederler. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Küpe, kolye, zincir ve kemer düşünürler. Çok çılgın giyinmeyi severler.

Aslan Burcu Kadını 

Koç burcu kadını gibi, çok abartılı giysileri severler. Dişiliklerini ön plana çıkartmak isterler. Hepsi bir kraliçe gibi görünmeye bayılır. İlgi çekmek onlar için çok önemlidir.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını her şeyde olduğu gibi kıyafet seçme konusunda da zariftir. Aksesuarları bile dengeli olarak kullanırlar. Seçtiği renkler genellikle pastel ve koyu renk tonlarıdır.
Hanım hanımcık giyinmek onun tarzıdır. Alışverişe gitmeden önce cüzdanına bakar öyle çıkar. Giysileriyle fazla dikkati çekmez istemez. Sıradan görünmeyi severler.

Terazi Burcu Kadını 

Zariflikleriyle dikkati çeken Terazi kadınları kıyafetleriyle de beğeni toplarlar. Zarif şapkalar, değişik gözlükler ve çekici aksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. En önemlisi de giysilerinde uyuma büyük önem gösterirler.

Akrep Burcu Kadını 

Gizemli ve çekici Akrep kadınının en sevdiği renk siyahtır. Kararsız olduğundan ve çok zor beğendiğinden alışverişte zorlanır. Ancak seçtiği giysiler hep dişiliğini ön plana çıkaran giysilerdir. Transparan giysiler tam onun tarzıdır.

Yay Burcu Kadını 

Dikkat çekmek ve beğenilmek isterler. Moda konusunda her zaman önde olmayı tercih ederler. Kırmızı ve yeşil gibi tüm renkleri giysilerinde taşımak isterler. Kıyafetleriyle adeta şov yaparlar. Ellerine geçen parayı kıyafete yatırmaktan asla çekinmezler.

Oğlak Burcu Kadını 

Giysilerinde klasikliği ve modernliği aynı anda kullanmaktan büyük zevk duyarlar. Özellikle deri giysileri çok severler.
Kahverengi vazgeçemedikleri tek renktir. Burçlarının en büyük özelliği ne istediklerini bilmeleridir. Alışverişte onlar için fiyat değil, kalite önemlidir.

Kova Burcu Kadını

Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Sade olsun ve beni fazla boğmasın isterler.Yani onlar için önemli olan içinde sıkılmayacakları bir giysidir. Genellikle bol kıyafetleri tercih ederler. Alışverişte acelecidirler. Hemen alayım gideyim durumundadırlar.

Balık Burcu Kadını

Bu burcun kadınlarının en önemli özelliği çok kararsız olmalarıdır. Ne giyeceklerine bir türlü karar veremezler. Parlak ve saten türü kumaşları tercih ederler.
Spor giyimin yanı sıra, klasik giyimden de hoşlanırlar. Alışverişte başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkilenirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.