Kadın Üzerine | Kadına Dair Ne Varsa

Antalya kadın doğum uzmanları

11.03.2015
661
Antalya kadın doğum uzmanları

Antalya kadın doğum uzmanları

antalya kadın doğum

Antalya ilimize bağlı olarak gerek hastaneler de, gerek kendi ofislerinde kadın doğum uzmanlığı yapan pek çok hekimimiz var.

 

Genelde erkeklerimiz bu tarz konular da kıskançlık yaptıklarından dolayı kadın doktorları tercih ediyor. Bu yüzden de ülke genelinde %78’lik bir oran ile kadın doğum uzmanları bayan doktorlardan oluşuyor.

 

Antalya da yer alan devlet hastanelerinde herhangi bir kadın doğum ile alakalı sorununuz var ise randevu alarak tedavi olabilir ve muayeneye girebilirsiniz.

 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bu konu da pek çok eğitimli doktoru ile beraber sizleri tedavi etmek için hazır da bekliyor! Randevularınızı alarak herhangi bir kadın doğum uzmanımıza görünebilir ve her türlü sağlık sorunlarınızdan bahsederek muayene olabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz! Herhangi bir sağlık güvenceniz var ise para ödemeden tedavi olabiliyorsunuz!

 

Bunun yanı sıra Atatürk Antalya Hastanesi de sizlere geniş doktor kadrosu ile beraber yardımcı olmak adına hazır bekliyor! Sizler de herhangi bir doktordan randevu alabilmek adına sadece sisteme giriş yaparak boş günleri görebilir, buna göre de bir randevu alabilirsiniz.

 

Genelde artık hastanelerimiz atamalarını yaparken özellikle kadın doğum alanında %30 oranında erkek, %70 oranında da kadın doktorlara öncelik tanıyor. Yani bu durum da sizler de ister erkek, ister kadın doktorlardan tedavi olabilirsiniz.

 

Özel muayenehanelere gittiğiniz zaman ise belirli miktar paralar karşılığında da kendi alanında daha tecrübeli olan doktorlardan tedavi görebilme olanaklarına sahip olacaksınız. Tamamen tercih yapmak ve bu yön de bir tercih kullanmak da sizlere kalmış!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.