front-parlak-mor-canta

2014 Çanta Modelleri

2014 yazına merhaba dediğimiz şu günlerde Moda olacak çantalar boy göstermeye başladı. Alışıla gelmiş siyah renk çantalar yerini renkli modellere bırakmış durumda.Bu renkler gerçekten çok güzeller. Anlaşılan 2014 yazı kıpır kıpır geçecek!

Birçok ünlü marka 2014 yaz koleksiyonu için renkli çanta koleksiyonlarını hazırladı. Birbirinden renkli çanta modelleri yaz aylarını canlandıracak. Şimdiden en çok beğenilen modeller belli oldu. Öne çıkan çantaları bu yaz görmeye hazır olun. Bizlerde Kadın Üzerine ekibi olarak sizler için göze çarpan modellerden bir kaç örnek çanta modelini bir araya topladık. İsterseniz sizlerde yorum kısmından hangi çantaları beğendiğinizi yazabilirsiniz.

 

therow-bej-cantasalvatoreferragamo-krem-canta prada-yesil-canta michelkors-yesil-canta marcjacobs-mor-beyaz-cizgili-canta marcjacobs2-parlak-sari-canta jimmychoo-mor-canta furla-eski-canta front-parlak-mor-canta fendi-canta chloe-acik-pembe-canta burberry-bogurtlen-canta bottegaveneta-mor-canta alexandermcqueen-sari-boncuklu-canta

Share: